Dostawa

Nasze pocztówki bezpiecznie docierają w najdalsze zakątki świata!

mapa-zam

Zamówione produkty wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej jako przesyłki polecone priorytetowe. Koszt dostawy - 8,90 zł, dla zamówień powyżej 100 zł gratis. Zamówienia z wysyłką Pocztą Polską nadawane są w poniedziałki, środy i piątki.

Dla klientów z Polski dostępna jest również metoda wysyłki do Paczkomatu InPost. Koszt - 8,90 . Zamówienia z wysyłką do Paczkomatów nadawane są w piątki.

Poczta Polska

 

Zobacz, jak zabezpieczamy zamówione przez Ciebie pocztówki na czas transportu:

Dostawa

1. Pocztówki pakowane są do foliowych woreczków.

Dostawa

2. Potem zawijamy je w bąbelkową folię.

Dostawa

3. A na końcu wkładamy do kartonowego pudełeczka. Dzięki temu bezpiecznie dotrą do miejsca przeznaczenia!


Opinie klientów

MarvMan

Super intuitive online shop, fast delivery, friendly customer service, you can't complain about anything! :)

MarvMan, Niemcy

Elena

Dear Eve! Yesterday I received my second order. Thank you very much! The postcards are great! The service is excellent. Special thanks for the gift cards. It's so cute. I advise your site to my friends. I will come to you again. Elena.

Elena, Rosja

Monia

Jak zawsze wszystko na najwyższym poziomie! Pocztówki, naklejki i stempelki przepiękne. Samo pakowanie perfekcyjne, nie ma możliwości uszkodzenia zawartości. No i trzeba nadmienić iż kontakt rewelacyjny. Zawsze chętni do pomocy, nigdy nie ma żadnego problemu, nie trzeba się nigdy o nic złościć :) ZAWSZE BĘDĘ POLECAŁA POSTALLOVE!! <3 I wisienką na torcie są gratisy, które są niezwykle miłym gestem ze strony właścicieli sklepu :) Pozdrawiam i do szybkiego zobaczenia :)

Monia, Polska