Odstąpienie od umowy oraz zwroty

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy sprzedaży w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia otrzymania zamówienia.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas: Pixel Tree Ewa Słocińska, ul. Kawalerzystów 3/5, 53-004 Wrocław, tel. (+48) 71 71 655 75, info@postallove.com o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy znajdującego się na dole tej strony, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy oraz otrzymaliśmy zwrot zamówienia.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu przelewu bankowego na wskazany rachunek dla zamówień w PLN lub przy użyciu transferu PayPal w przypadku zamówień w innych walutach.

Zamówienie proszę odesłać na adres Pixel Tree Ewa Słocińska, ul. Kawalerzystów 3/5, 53-004 Wrocław, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. 

Koszty związane ze zwrotem zamówienia ponoszone są przez kupującego.

Zwracane produkty muszą być w stanie takim w jakim Państwo je otrzymali (nie mogą nosić śladów zużycia tak aby nadawały się do sprzedaży).

Formularz odstąpienia od umowy


Opinie klientów

Olga

Przepiękne pocztówki, ślicznie zapakowane i na pewno będę polecać wasz biznes wszystkim znajomym! :))

Olga, Polska

Angelika

Przepiękne pocztówki, szybka dostawa, nic dodać nic ująć :)

Angelika, Polska

Thank you so much for my package with wonderful postcards. I`m happy about the extra postcards your sent me as a gift. I like them all.

Marion, USA